ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА У НФаУ – МИ НЕЗЛАМНІ!

21 квітня 2023 року відбулося засідання секції № 10 «Ветеринарна медицина та фармація» XXIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ». В засідання взяли участь викладачі кафедри ветеринарної медицини та фармації, а також здобувачі спеціальностей 211 Ветеринарна медицина ОП Хвороби дрібних домашніх тварин та 226 Фармація ОП Фармація.

Було заслухано 11 доповідей, більшість з яких було присвячено наданню ветеринарної допомоги тваринам в умовах військового стану, проблемі вакцинації тварин від сказу, а також клінічним питанням – застосуванню пробіотичних препаратів, дослідження крові тварин та ветеринарній анестезіології.

Призові місця за рішенням конкурсної комісії були розподілені наступним чином:

1 МІСЦЕ – Сураєва Ніколь, студентка 2 курсу спеціальності «Ветеринарна медицина», доповідь на тему «Значення загального аналізу крові в діагностиці захворювань тварин», науковий керівник – Морозенко Д.В., професор кафедри ветеринарної медицини та фармації, д. вет. н., ст. дослідник.

2 МІСЦЕ – Злата Кишлалі, студентка 1 курсу спеціальності «Ветеринарна медицина», доповідь на тему «Проблеми та допомога дрібним тваринам у містах України в умовах воєнного стану», науковий керівник Ващик Є.В., завідувачка кафедри ветеринарної медицини та фармації, д. вет. н.;

3 МІСЦЕ – Тетяна Бондарчук, студентка 1 курсу спеціальності «Ветеринарна медицина», доповідь на тему «Вимоги щодо перевезення тварин за кордон», науковий керівник Ващик Є.В., завідувачка кафедри ветеринарної медицини та фармації, д. вет. н.;

Завідувачка кафедри ветеринарної медицини та фармації Є.В. Ващик привітала переможців секції та побажала подальших успіхів у навчанні та опанування дуже важливої і відповідальної професії лікаря ветеринарної медицини.ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА У НФаУ – МИ НЕЗЛАМНІ!ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА У НФаУ – МИ НЕЗЛАМНІ!ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА У НФаУ – МИ НЕЗЛАМНІ!ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА У НФаУ – МИ НЕЗЛАМНІ!