Участь в онлайн семінарі – Workshop від Університету ім. Ататюрка (Туреччина) на тему: «Mycoplasma bovis Infections in young calves»Участь в онлайн семінарі – Workshop від Університету ім. Ататюрка (Туреччина) на тему: «Mycoplasma bovis Infections in young calves»     Участь в онлайн семінарі – Workshop від Університету ім. Ататюрка (Туреччина) на тему: «Mycoplasma bovis Infections in young calves»Участь в онлайн семінарі – Workshop від Університету ім. Ататюрка (Туреччина) на тему: «Mycoplasma bovis Infections in young calves»

Участь в онлайн семінарі – Workshop від Університету ім. Ататюрка (Туреччина) на тему: «Mycoplasma bovis Infections in young calves»  Співробітники кафедри ветеринарної медицини та фармації НФаУ та студенти – здобувачі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» 23.03.23 в рамках співпраці із колегами факультету ветеринарної медицини Університету ім. Ататюрка (Туреччина)  прийняли участь в онлайн семінарі – Workshop на тему: «Mycoplasma bovis Infections in young calves» (Інфекція, що спричинена Mycoplasma bovis у молодняку ВРХ). Мова воркшопу: англійська.

Спікери: Guido Ruggero Loria (Італія), Robın A.J. Nıcholas (Англія). Щиро вдячні організаторам за запрошення на цікавий та пізнавальний захід! Раді подальшій співпраці!