Історична довідка

Кафедра ветеринарної медицини та фармації була створена 01 вересня 2020 року шляхом реорганізації кафедри біології для забезпечення освітньої діяльності за спеціальністю «Ветеринарна медицина». Кафедра є випускаючою за освітньою програмою «Хвороби дрібних домашніх тварин».

Історія створення кафедри починається з 2018 року, коли за підтримки ректора Національного фармацевтичного, професора Котвіцької Алли Анатоліївни було запроваджено проекти освітніх програм зі спеціальності «Ветеринарна медицина» з метою покращення якості ветеринарної освіти в Україні та запровадження підготовки сучасних лікарів ветеринарної медицини на базі НФаУ. Наказом Міністерства освіти і науки України від 13 листопада 2019 року «Про розширення освітньої діяльності у сфері вищої освіти» Національному фармацевтичному університету було надано право на розширення освітньої діяльності за новою спеціальністю 211 Ветеринарна медицина у галузі знань 21 Ветеринарна медицина за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Перший набір студентів на базі повної загальної середньої освіти відбувся у 2020 році.