Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні досягнення та перспективи розвитку ветеринарної медицини, фармації та біології тварин»

ДОРОГІ КОЛЕГИ!

Кафедра ветеринарної медицини та фармації

Національного фармацевтичного університету

запрошує Вас взяти участь

у Науково-практичній дистанційній конференції з міжнародною участю

«СУЧАСНІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ,

ФАРМАЦІЇ ТА БІОЛОГІЇ ТВАРИН»,

яка відбудеться на 08 червня 2023 року.

Конференція зареєстрована у Державній установі “Український інститут науково-технічної експертизи та інформації”,

свідоцтво № 554 від 19 грудня 2022 р.

Усі учасники будуть забезпечені збірником тез, програмою та сертифікатом (6 годин підвищення кваліфікації, 0,2 кредита ECTS), засвідчені печаткою, в електронній формі.

Матеріали конференції (збірник тез, програму, сертифікат) можна буде скачати на сайті кафедри ветеринарної медицини та фармації в розділі «НАУКА» за посиланням https://vetpharm.nuph.edu.ua/nauka/

до 15 червня 2023 року.

Матеріали приймаються українською та англійською мовами. Інформація про реєстрацію, посилання на форму для реєстрації та додавання тез – у запрошенні!

ЗАПРОШЕННЯ