УЧАСТЬ КАФЕДРИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ТА ФАРМАЦІЇ У НАГЛЯДОВОМУ АУДИТІ НА ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТІВ ISO 14001:2015 ТА ISO 50001:2018 З ЕКОЛОГІЧНОГО ТА ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ!

15 грудня 2021 року кафедра ветеринарної медицини та фармації взяла участь у наглядовому аудиті з екологічного та енергетичного менеджменту. Під час аудиту згідно затвердженої програми аудиторська група відвідала навчально-тренінговий центр ветеринарної медицини! Фахівці ознайомились з дотриманням правил утилізації біологічного матеріалу, перевірили ефективність використання вентиляційного обладнання, а також із високим рівнем безпеки умов навчального процесу!