РОБОЧА ЗУСТРІЧ ГАРАНТА ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ “ХВОРОБИ ДРІБНИХ ДОМАШНІХ ТВАРИН” ІЗ ЗАВІДУВАЧКОЮ КАФЕДРИ ФАРМАКОГНОЗІЇ НФаУ!

Сьогодні 15 грудня 2021 року відбулась робоча зустріч гаранта освітньої програми “Хвороби дрібних домашніх тварин” за спеціальністю “Ветеринарна медицина” Дмитра Морозенка із завідувачкою кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету Ольгою Малою! Програма зустрічі – обговорення питань покращення якості викладання навчальної дисципліни “Ветеринарна фармацевтична ботаніка” для здобувачів вищої освіти спеціальності “Ветеринарна медицина” на 1 курсі навчання. Щиро дякуємо кафедрі фармакогнозії за активну участь у формуванні освітньої програми!

РОБОЧА ЗУСТРІЧ ГАРАНТА ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ "ХВОРОБИ ДРІБНИХ ДОМАШНІХ ТВАРИН" ІЗ ЗАВІДУВАЧКОЮ КАФЕДРИ ФАРМАКОГНОЗІЇ НФаУ!