ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ “ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА ТА ФАРМАЦІЯ” ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «YOUTH PHARMACY SCIENCE»!

08 грудня 2021 року на кафедрі ветеринарної медицини та фармації Національного фармацевтичного університету відбулося засідання секції  “Ветеринарна медицина та фармація”. У роботі секції взяли участь студенти 1 та 2 курсів спеціальності “Ветеринарна медицина” освітньої програми “Хвороби дрібних домашніх тварин”, а також освітніх програм “Фармація” та “Клінічна фармація”! На секції було заслухано доповіді студентів з різних питань ветеринарної медицини – анатомії та фізіології тварин, зоопсихології, кардіології, гастроентерології, а також хвороб гризунів та екзотичних тварин.

Вітаємо наших переможців:

І місце – Треба Міла;

ІІ місце – Голишева Юлія та Король Єва;

ІІІ місце – Авад Аміра Алаа Дж А, Завадський Лев та Бойченко Єфим.

Також щиро дякуємо нашому партнеру – журналу Vet Topic та особисто Олександру Адамюку за подарунки – свіжі номери одного з найкращих видань для лікарів ветеринарної медицини України!

ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ "ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА ТА ФАРМАЦІЯ" ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «YOUTH PHARMACY SCIENCE»!ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ "ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА ТА ФАРМАЦІЯ" ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «YOUTH PHARMACY SCIENCE»!ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ "ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА ТА ФАРМАЦІЯ" ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «YOUTH PHARMACY SCIENCE»!ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ "ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА ТА ФАРМАЦІЯ" ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «YOUTH PHARMACY SCIENCE»!