МИ – НАЙКРАЩІ! ЗУСТРІЧ-НАРАДА З МАЙБУТНІМИ ЛІКАРЯМИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ!

Сьогодні 23 жовтня 2021 року відбулася зустріч колективу кафедри ветеринарної медицини та фармації Національного фармацевтичного університету зі студентами освітньої програми “Хвороби дрібних домашніх тварин”! Студентам було представлено до ознайомлення книгу та кольоровий альбом, видані до 100-річного ювілею НфаУ. Також було обговорено подальші перспективи професійного розвитку майбутніх фахівців, визначено стратегічні задачі щодо роботи наукового студентського товариства кафедри, а також обговорено питання структури навчального плану на наступний семестр, зокрема – визначено перелік вибіркових навчальних дисциплін! Щиро дякуємо всім, хто взяв участь у зустрічі! Попереду у нас великі звершення!

МИ – НАЙКРАЩІ! ЗУСТРІЧ-НАРАДА З МАЙБУТНІМИ ЛІКАРЯМИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ!