ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА» ДО СТОВ “АГРОСВІТ”

28.10.21 відбулась екскурсія студентів НФаУ спеціальності «Ветеринарна медицина» освітньої програми «Хвороби дрібних домашніх тварин» до СТОВ “Агросвіт” (с. Шестакове, Харківська обл., Чугуївський р-н). СТОВ “Агросвіт” є одним з провідних господарств з виробництва молока для подальшого отримання молочної продукції під брендом «Агромол».

Унікальність нової молочної продукції в тому, що для бренду «Агромол» використовується молоко з власних ферм. На підприємстві СТОВ “Агросвіт” використовується європейський підхід в виробництві молока, забезпечується необхідний догляд за тваринами, годівля кращими кормами власного виробництва.

В господарстві забезпечений суворий ветеринарний контроль здоров’я тварин та технологічного процесу, контроль повного циклу отримання молока, починаючи з контролю кормів та закінчуючи доставкою молока на підприємство. Для корів підбирається спеціальний раціон в залежності від сезону. Впроваджена автоматизована система контролю вигодовування телят.

Кожен доїльний зал обладнаний сучасними автоматичними системами доїння. Доїння відбувається в чистому доїльному залі, перед доїнням кожна корова підлягає процедурі санітарної обробки.

Якість та безпечність молока забезпечується контролем повного циклу виробництва. Отримане молоко після доїльного залу по молокопроводах одразу потрапляє в цистерни – термоси, в яких воно охолоджується та зберігається протягом всієї дороги до Харкова. Все отримане молоко вищого сорту і сорту екстра.

Щиро вдячні керівництву СТОВ “Агросвіт”, а також головному лікарю ветеринарної медицини за висококваліфіковану, змістовну, цікаву екскурсію!