ЕКСКУРСІЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «КЛІНІЧНА ФАРМАЦІЯ» ДО НАВЧАЛЬНО-ТРЕНІНГОВОГО ЦЕНТРУ КАФЕДРИ

23 жовтня 2021 року студенти 1 курсу освітньої програми “Клінічна фармація” за темою заняття з дисципліни “Медична біологія, паразитологія та генетика” відвідали навчально-тренінговий центр кафедри ветеринарної медицини та фармації. Студенти познайомились з морфологічними особливостями внутрішніх органів та скелету, побачили їх будову. Набагато цікавіше вивчати питання онтогенезу саме в практичних умовах! Широ дякуємо ректору НФаУ, професору Аллі Котвіцькій за створення сучасного навчально-тренінгового центру!