ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ДМИТРА МОРОЗЕНКА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ!

Сьогодні 26 квітня відбулася онлайн-лекція для школярів – учнів Комунального закладу освіти «Спеціалізована школа 67 еколого-економічного профілю» Дніпровської міської ради на дуже цікаву та актуальну тему «Спільні паразитози тварин та людини: міфи та реальність». Лекцію прочитав відомий в Україні лікар ветеринарної медицини, магістр біології, доктор ветеринарних наук, професор кафедри ветеринарної медицини та фармації Національного фармацевтичного університету Дмитро Морозенко. Під час лекції школярі дізнались, що таке паразити і паразитим, де знаходяться паразити в організмі, які бувають види паразитизму, чи можна заразитися глистами від собаки, які небезпечні види паразитів існують та які є профілактичні заходи проти гельмінтів. Учням дуже сподобалось викладення матеріалу та зміст лекції. До нових зустрічей!

ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ДМИТРА МОРОЗЕНКА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ! ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ДМИТРА МОРОЗЕНКА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ!