21 квітня 2023 року на кафедрі терапії і клінічної діагностики Національного університету біоресурсів та природокористування України відбувся вебінар на тему: «ТРАСМІСИВНІ ЗАХВОРЮВАННЯ СОБАК: ДІАГНОСТИКА І ТЕРАПІЯ У ПРАКТИЦІ ЛІКАРЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ». Модератором заходами була доктор ветеринарних наук, доцент, завідувачка кафедри Наталья Грушанская.
У якості запрошеного лектора вебінару був Дмитро МОРОЗЕНКО – лікар ветеринарної медицини-терапевт, гастроентеролог, нефролог, член Європейської асоціації порівняльної гастроентерології, професор кафедри ветеринарної медицини та фармації Національного фармацевтичного університету (м. Харків), консультант Центру здоров’я тварин «Доктор VET» (м. Львів), досвід клінічної діяльності – 14 років.
Також на вебінарі була прочитана дуже цікава лекція практичного спрямування на тему «Сучасне виробництво актуальних терапевтичних ветеринарних лікарських засобів», лектор – доцент кафедри терапії і клінічної діагностики НУБіП України, уповноважена особа за фармаконагляд ВЛЗ ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» Андрій Розумнюк.
Частина коштів, одержаних від проведення вебінару, була перерахована на лікування і реабілітацію нашого колеги – бійця ЗСУ, лікаря ветеринарної медицини Олексій Притула, який одержав тяжкі поранення, боронячи нашу країну від російської агресії. У вебінарі взяли участь близько 100 лікарів ветеринарної медицини з різних куточків України, а також викладачі та студенти спеціальності «Ветеринарна медицина» НУБіП та Національного фармацевтичного університету.
Дякуємо Національному університету біоресурсів та природокористування України, факультету ветеринарної медицини, особисто – декану факультету, академіку НААН Микола Цвіліховський, завідувачці кафедри терапії і клінічної діагностики Наталі Грушанській та доценту Андрію Розумнюку за теплий прийом! Далі буде…УЧАСТЬ У ПІСЛЯДИПЛОМНОМУ НАВЧАННІ ЛІКАРІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ – ОДИН ІЗ ВАЖЛИВИХ НАПРЯМІВ РОБОТИ! УЧАСТЬ У ПІСЛЯДИПЛОМНОМУ НАВЧАННІ ЛІКАРІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ – ОДИН ІЗ ВАЖЛИВИХ НАПРЯМІВ РОБОТИ! УЧАСТЬ У ПІСЛЯДИПЛОМНОМУ НАВЧАННІ ЛІКАРІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ – ОДИН ІЗ ВАЖЛИВИХ НАПРЯМІВ РОБОТИ!