20-21 жовтня відбулася знакова подія – міжнародний форум, присвячений проблемі мікробіому! Це – цікаві доповіді від фахівців світового рівня – найдосвіченіших ветеринарних та медичних гастроентерологів Європи та США з питань застосування пробіотиків та синбіотиків у людей і тварин, гастроентерологічних захворювань собак, а також важливої та глобальної наукової проблеми людства – антибіотикорезистентності! Щиро дякую European Society of Comparative Gastroenterology за можливість участі у цьому заході! Більше інформації з форуму – у лекціях, вебінарах та семінарах для лікарів ветеринарної медицини!

ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ДМИТРО МОРОЗЕНКО ВЗЯВ УЧАСТЬ У MICROBIOM FORUM ДЛЯ ФАХІВЦІВ З ВЕТЕРИНАРНОЇ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЇ! ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ДМИТРО МОРОЗЕНКО ВЗЯВ УЧАСТЬ У MICROBIOM FORUM ДЛЯ ФАХІВЦІВ З ВЕТЕРИНАРНОЇ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЇ!