02 грудня 2021 року на кафедру ветеринарної медицини та фармації завітав представник ТОВ «Барбус» Владислав Лохмачов – лікар ветеринарної медицини, менеджер по роботі з ветеринарними клініками. Він запросив студентів спеціальності «Ветеринарна медицина» НФаУ на онлайн-конференцію з питань діагностики, лікування та профілактики захворювань нижніх сечовидільних шляхів у собак та котів! Дякуємо компанії ТОВ «Барбус» за запрошення!

ЗАПРОШЕННЯ НА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЮ З ВЕТЕРИНАРНОЇ УРОЛОГІЇ URINARY CARE ВІД ТОВ «БАРБУС»! ЗАПРОШЕННЯ НА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЮ З ВЕТЕРИНАРНОЇ УРОЛОГІЇ URINARY CARE ВІД ТОВ «БАРБУС»! ЗАПРОШЕННЯ НА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЮ З ВЕТЕРИНАРНОЇ УРОЛОГІЇ URINARY CARE ВІД ТОВ «БАРБУС»!