03 грудня 2021 року викладачами кафедри ветеринарної медицини та фармації було організовано пізнавальну екскурсію студентів 1 та 2 курсів спеціальності «Ветеринарна медицина» освітньої програми «Хвороби дрібних домашніх тварин» до комунального підприємства «Центр поводження з тваринами». Студенти під час екскурсії отримали знання із основ зоопсихології, кінології, волонтерства, а також правил поводження з тваринами. Одержані знання закріпили на практиці під час заняття з тваринами в умовах тренінгового центру! Щиро дякуємо керівництву центру та особисто Петру Полященку за цікаву екскурсію та теплий прийом! Сподіваємось на тривалу співпрацю!

ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА» НФаУ ДО КП «ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ»! ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА» НФаУ ДО КП «ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ»! ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА» НФаУ ДО КП «ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ»!