ВІДКРИТТЯ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНІНГОВОГО ЦЕНТРУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

01 вересня 2021 року за участі ректора Національного фармацевтичного університету, доктора фармацевтичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Алли Анатоліївни КОТВІЦЬКОЇ відбулося урочисте відкриття навчально-тренінгового центру ветеринарної медицини для здобувачів вищої освіти спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» освітньої програми «Хвороби дрібних домашніх тварин». Навчально-тренінговий центр створено на основі сучасних технологій, він має аудиторію для проведення занять, а також секційний зал для викладання дуже важливих навчальних дисциплін у програмі підготовки лікаря ветеринарної медицини – «Анатомія свійських тварин» та «Патологічна анатомія, розтин та судова ветеринарна медицина». Також під час церемонії відкриття трьом студентам 2 курсу спеціальності «Ветеринарна медицина» були вручені сертифікати на іменні стипендії від торгівельної марки «Шиншилка». Дякуємо всім, хто взяв участь у відкритті нашого навчально-тренінгового центру!