ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «ХВОРОБИ ДРІБНИХ ДОМАШНІХ ТВАРИН» ДО ВЕТЕРИНАРНОЇ КЛІНІКИ “CENTRVET” М. ХАРКОВА

28 вересня 2021 року у рамках навчальної дисципліни «Вступ до фаху» здобувачі вищої освіти 1 курсу спеціальності «Ветеринарна медицина» освітньої програми «Хвороби дрібних домашніх тварин» разом із завідувачем кафедри ветеринарної медицини та фармації Дмитром Морозенком відвідали ветеринарну клініку “CENTRVET” м. Харкова. Студентам продемонстрували, як працює сучасна ветеринарна клініка, яка спеціалізується не лише не лікуванні собак та котів, а й екзотичних тварин, розповіли про роботу цифрового рентгену, ультразвукові дослідження, продемонстрували стаціонар для лікування різних видів тварин, а також хірургічне обладнання клініки. Щиро дякуємо колективу ветеринарної клініки “CENTRVET” та особисто директору Еліні Орленко та головному лікарю Антону Орленко за можливість проведення цікавої екскурсії!

ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «ХВОРОБИ ДРІБНИХ ДОМАШНІХ ТВАРИН» ДО ВЕТЕРИНАРНОЇ КЛІНІКИ “CENTRVET” М. ХАРКОВА ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «ХВОРОБИ ДРІБНИХ ДОМАШНІХ ТВАРИН» ДО ВЕТЕРИНАРНОЇ КЛІНІКИ “CENTRVET” М. ХАРКОВА ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «ХВОРОБИ ДРІБНИХ ДОМАШНІХ ТВАРИН» ДО ВЕТЕРИНАРНОЇ КЛІНІКИ “CENTRVET” М. ХАРКОВА ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «ХВОРОБИ ДРІБНИХ ДОМАШНІХ ТВАРИН» ДО ВЕТЕРИНАРНОЇ КЛІНІКИ “CENTRVET” М. ХАРКОВА