05 листопада 2021 року студенти 2 курсу освітньої програми «Клінічна фармація» відвідали навчально-тренінговий центр ветеринарної медицини. Їм були продемонстровані наочні матеріали для вивчення анатомії тварин (скелети, кістковий матеріал, а також 3-D-челюсті собак та котів, призначені для вивчення стоматології, сучасне обладнання центру для роботи з анатомічним матеріалом, а також секційний матеріал – органи і тканини тварин. Дякуємо студентам освітньої програми за проявлений інтерес до кафедри ветеринарної медицини та фармації, а ректору Аллі Анатоліївні Котвіцькій за створення такого чудового навчально-тренінгового центру!

СТУДЕНТИ 2 КУРСУ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «КЛІНІЧНА ФАРМАЦІЯ» ВІДВІДАЛИ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ! СТУДЕНТИ 2 КУРСУ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «КЛІНІЧНА ФАРМАЦІЯ» ВІДВІДАЛИ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ!