Кафедра ветеринарної медицини та фармації НФаУ за результатами рейтингового оцінювання за 2020-2021 навчальний рік одержала перемогу у спеціальній номінації “Публікаційна активність”.

Також асистент кафедри, кандидат біологічних наук (нині – доцент кафедри, доктор біологічних наук) Селюкова Наталія Юріївна одержала диплом ІІІ ступеня в номінації “Кращий кандидат наук” Національний фармацевтичний університет!

Щиро вітаємо Селюкову Наталію Юріївну з відзнакою і бажаємо успіхів у подальшій науково-педагогічній діяльності!

Кафедра щиро дякує керівництву університету та особисто ректору, професору Аллі Анатоліївні Котвіцькій за довіру та можливість реалізувати свій науково-педагогічний потенціал!

РЕЗУЛЬТАТИ РЕЙТИНГУ КАФЕДРИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ТА ФАРМАЦІЇ НФаУ ЗА 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК! РЕЗУЛЬТАТИ РЕЙТИНГУ КАФЕДРИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ТА ФАРМАЦІЇ НФаУ ЗА 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК!