Землянський Андрій Олександрович

Землянський Андрій Олександрович

Землянський Андрій Олександрович – лікар ветеринарної медицини, кандидат ветеринарних наук, асистент кафедри ветеринарної медицини та фармації.

Землянський Андрій Олександрович Землянський Андрій Олександрович 

 Закінчив у 2004 році Лисичанське державне медичне училище за спеціальністю «Лікувальна справа» кваліфікація «Фельдшер», згодом працював у Луганській міській станції швидкої медичної допомоги. У 2011 році закінчив Луганський національний аграрний університет за спеціальністю “Ветеринарна медицина” і здобув кваліфікацію магістра ветеринарної медицини. За час навчання працював ветеринарним лікарем м’ясокомбінату, тваринницької ферми. З 2011 по 2014 рік навчався в аспірантурі Луганського національного аграрного університету. З 2014 по 2019 рік працював на посаді старшого викладача, доцента, т.в.о. завідувача кафедри ветеринарної хірургії, терапії та акушерства Луганського національного аграрного університету, з 1 вересня 2020 р. – асистент кафедри ветеринарної медицини та фармації Національного фармацевтичного університету. З 2019 року навчається у Харківському гуманітарному університеті «Народна українська академія» за спеціальністю «Філологія», одержує кваліфікацію філолога, перекладача з англійської мови.

Навчально-методична робота. Проводить лекційні, практичні та семінарські заняття з дисциплін «Біологія з основами генетики», «Медична біологія», «Медична біологія, паразитологія та генетика», в тому числі у іноземних студентів англійською мовою.

Науково-дослідна робота: Кандидатську дисертацію захистив у 2015 р. на тему: «Інформативність показників обміну ліпідів для діагностики та оцінки ефективності лікування собак за внутрішніх хвороб» зі спеціальності 16.00.01 – діагностика і терапія тварин. Є автором та співавтором понад 20 наукових робіт.

Print Friendly, PDF & Email