Сьогодні 26 листопада 2021 року відбулось виїзне заняття з дисципліни «Медична біологія, паразитологія та генетика» здобувачів вищої освіти НФаУ спеціальності «Фармація, промислова фармація» освітньої програми «Клінічна фармація». Заняття проводилось на базі ТОВ Агроген ново – сучасної лабораторії з молекулярно-генетичних досліджень. Директор і засновник лабораторії, кандидат біологічних наук, доцент Віталій Попов на початку заняття розповів студентам основні принципи та методи сучасної генетики. Далі в рамках модулю «Основи генетики» студентам було продемонстровано сучасне обладнання для молекулярно-генетичних досліджень, роз’яснено принципи полімеразної ланцюгової реакції та її значення у сучасній біології та медицині. Щиро дякуємо Віталію Миколайовичу Попову за змістовну та цікаву екскурсію, а також за сучасний підхід та високу педагогічну майстерність!

З повагою і вдячністю, Дмитро Морозенко,

завідувач кафедри ветеринарної медицини та фармації НФаУ

ВИІЗНЕ ЗАНЯТТЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «МЕДИЧНА БІОЛОГІЯ, ПАРАЗИТОЛОГІЯ ТА ГЕНЕТИКА» СТУДЕНТІВ 1 КУРСУ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «КЛІНІЧНА ФАРМАЦІЯ»! ВИІЗНЕ ЗАНЯТТЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «МЕДИЧНА БІОЛОГІЯ, ПАРАЗИТОЛОГІЯ ТА ГЕНЕТИКА» СТУДЕНТІВ 1 КУРСУ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «КЛІНІЧНА ФАРМАЦІЯ»! ВИІЗНЕ ЗАНЯТТЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «МЕДИЧНА БІОЛОГІЯ, ПАРАЗИТОЛОГІЯ ТА ГЕНЕТИКА» СТУДЕНТІВ 1 КУРСУ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «КЛІНІЧНА ФАРМАЦІЯ»! ВИІЗНЕ ЗАНЯТТЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «МЕДИЧНА БІОЛОГІЯ, ПАРАЗИТОЛОГІЯ ТА ГЕНЕТИКА» СТУДЕНТІВ 1 КУРСУ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «КЛІНІЧНА ФАРМАЦІЯ»!