10 листопада в рамках Форуму Science NUPh 2022 до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку відбувся Вебінар  «Діагностика сальмонельозу тварин» та Онлайн-екскурсія на кафедрі ветеринарної мікробіології Університету ім. Ататюрка (Туреччина).

Щиро вдячні запрошеному спікерові Анні Левченко та колегам кафедри ветеринарної мікробіології Університету ім. Ататюрка (Туреччина)  за можливість доєднатись до навчального процесу, цікаву екскурсію кафедрою та живий формат заходу. Дякуємо всім нашим гостям, що зацікавилися та доєдналися до нашого заходу! Раді, що змогли об’єднати студентів, науковців, фахівців ветеринарної медицини та фармації та разом створили чудову атмосферу! Будемо раді подальшій співпраці!

Онлайн-екскурсія на кафедрі ветеринарної мікробіології Університету ім. Ататюрка (Туреччина)Онлайн-екскурсія на кафедрі ветеринарної мікробіології Університету ім. Ататюрка (Туреччина)Онлайн-екскурсія на кафедрі ветеринарної мікробіології Університету ім. Ататюрка (Туреччина)Онлайн-екскурсія на кафедрі ветеринарної мікробіології Університету ім. Ататюрка (Туреччина)