ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE» 8 грудня 2022 року відбулося засідання секції № 10 «Ветеринарна медицина та фармація» ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE», яка традиційно проводиться у Національному фармацевтичному університеті.

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE» Здобувачі вищої освіти освітньої програми «Хвороби дрібних домашніх тварин» представили свої доповіді. Дякуємо всім учасникам за наукову роботу та цікаві доповіді!Перше місце посів студент 3 курсу спеціальності «Ветеринарна медицина» Лев Завадський, друге місце – студентка 2 курсу Ніколь Сураєва, третє місце – студентка 1 курсу Тетяна Бондарчук. Грамота за участь та “Гран прі” від кафедри ветеринарної медицини та фармаціЇ одержав студент фармацевтичного факультету Денис Карнаух. Інші виступаючі одержали заохочувальні грамоти за участь.