11 листопада 2021 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти 1 та 2 курсів спеціальності «Ветеринарна медицина» освітньої програми «Хвороби дрібних домашніх тварин» Національного фармацевтичного університету з гарантом освітньої програми, доктором ветеринарних наук, старшим дослідником, лікарем ветеринарної медицини-гастроентерологом, членом European Society of Comparative Gastroenterology (ESCG), завідувачем кафедри ветеринарної медицини та фармації НФаУ Дмитром Морозенком і колективом викладачів кафедри. Головна тема зустрічі – обрання дисциплін вільного вибору на 2 семестр навчання! Студентам було проведено презентацію вибіркових дисциплін освітньої програми, роз’яснено процедуру їх обрання та запропоновано визначитись з вибором, адже вибірковість – важливий елемент покращення якості освітнього процесу! Також було обговорено роботу студентів у науковому студентському товаристві та визначено наукових керівників!

Щиро дякуємо здобувачам вищої освіти за участь у робочій зустрічі!

РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА» У НФаУ З ГАРАНТОМ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ ТА КОЛЕКТИВОМ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ТА ФАРМАЦІЇ! РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА» У НФаУ З ГАРАНТОМ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ ТА КОЛЕКТИВОМ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ТА ФАРМАЦІЇ!