НАВЧАЄМОСЬ У НАЙКРАЩИХ ЛІКАРІВ-ПРАКТИКІВ!

22 травня 2021 р. здобувачі вищої освіти Національного фармацевтичного університету спеціальності «Ветеринарна медицина» освітньої програми «Хвороби дрібних домашніх тварин» відвідали ветеринарний центр «Терра-вет» м. Харкова. Головний лікар ветеринарного центру Олександр Красовський провів цікаву екскурсію приміщеннями клініки, продемонстрував майбутнім лікарям ветеринарної медицини сучасне обладнання для ультразвукового дослідження, лабораторної діагностики, інфузійної терапії, познайомив студентів з принципами стаціонарного лікування дрібних домашніх тварин. Також студентам було продемонстровано цікаві клінічні випадки з ветеринарної хірургії. Найкраща мотивація до навчання – це прагнення до набуття практичних навичок! Наприкінці екскурсії Олександр Красовський запросив студентів у вільний від навчання час відвідувати у якості спостерігачів хірургічні втручання! Дякуємо особисто Олександр Красовський та колективу ветеринарного центру «Терра-вет» за теплий прийом!

НАВЧАЄМОСЬ У НАЙКРАЩИХ ЛІКАРІВ-ПРАКТИКІВ! НАВЧАЄМОСЬ У НАЙКРАЩИХ ЛІКАРІВ-ПРАКТИКІВ! НАВЧАЄМОСЬ У НАЙКРАЩИХ ЛІКАРІВ-ПРАКТИКІВ! НАВЧАЄМОСЬ У НАЙКРАЩИХ ЛІКАРІВ-ПРАКТИКІВ! НАВЧАЄМОСЬ У НАЙКРАЩИХ ЛІКАРІВ-ПРАКТИКІВ! НАВЧАЄМОСЬ У НАЙКРАЩИХ ЛІКАРІВ-ПРАКТИКІВ! НАВЧАЄМОСЬ У НАЙКРАЩИХ ЛІКАРІВ-ПРАКТИКІВ!