17 листопада 2021 року на кафедрі ветеринарної медицини та фармації відбувся семінар з питань ветеринарного бізнесу, присвячений продажам ветеринарних препаратів, для студентів спеціальності «Ветеринарна медицина» та викладачів кафедри. Ведуча семінару – керівник відділу продажів компанії «ВЕКТР-А», лікар ветеринарної медицини Олена Зеленська. Студенти дізнались, що таке взагалі продажі та їх місце у ветеринарному бізнесі, а також одержали багато цікавої інформації про сучасні ветеринарні фармацевтичні компанії українського ринку та новітні лікарські препарати для дрібних домашніх тварин. Наприкінці семінару студенти одержали символічні подарунки від компанії «ВЕКТР-А», а також як завжди – святковий чай з цукерками! Дякуємо компанії «ВЕКТР-А» за цікавий семінар та подарунки!

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА: НА КАФЕДРІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА», ПРИСВЯЧЕНИЙ ВЕТЕРИНАРНОМУ БІЗНЕСУ! ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА: НА КАФЕДРІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА», ПРИСВЯЧЕНИЙ ВЕТЕРИНАРНОМУ БІЗНЕСУ! ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА: НА КАФЕДРІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА», ПРИСВЯЧЕНИЙ ВЕТЕРИНАРНОМУ БІЗНЕСУ! ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА: НА КАФЕДРІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА», ПРИСВЯЧЕНИЙ ВЕТЕРИНАРНОМУ БІЗНЕСУ!